Bezplatná kontrola úverov

Ušetrite stovky eur na splátkach. Prekontrolujte si či je vaša pôžička výhodná, alebo sa  oplatí  ju nahradiť novým úverom. Nepremeškajte príležitosť na bezplatnú kontrolu úverov. Stačí ak na stránke konsolidácie.sk vyplníte krátky formulár a my sa postaráme o celý proces kontroly. Informatívny prepočet úspory Vám hneď po kalkulácii oznámi náš zákaznícky servis. Kontrola úverov je zložitý proces s ktorým Vám bezplatne pomôžeme.

  • Kontrola je  bez poplatku.
  • Bezplatne získate novú, výhodnejšiu pôžičku pre splatenie starých pôžičiek.
  • Možnosť získania novej rýchlej pôžičky

Za overenie pôžičky nič nedáte.

Skvelý úrok, najvýhodnejšia ponuka, najnižšia splátka. Banky, nebankové subjekty aj lízingové spoločnosti sa predháňajú, aby prilákali nových klientov. Našťastie existuje možnosť ako si jednoducho overiť , či je pôžička predražená alebo nie.  V rámci bezplatnej kontroly pôžičiek získate dokonalý prehľad o všetkých  finančných záväzkoch. Našim klientom sme dokázali ušetriť  stovky eur, ktoré by ináč zaplatili na predražených splátkach.
Ponuka kontroly úveru je na Slovensku jedinečná a sme radi, že naši klienti sa rýchlo zbavia nevýhodnej zmluvy. Po získaní výhodnejšieho úveru u nás sa úspora prejaví už pri prvej splátke a najlepšie je, že celý proces schválenia a získania konsolidačného úveru je bezplatný.

Využite túto možnosť aj VY  – www.konsolidacie.sk

Comments are closed.